Zgłoszenia

Koszt uczestnictwa w Forum Mycia Przemysłowego 2021
Zgłoszenie obejmuje: udział 1 osoby w Forum Mycia Przemysłowego, obiady przerwy kawowe, materiały konferencyjne, tłumaczenie symultaniczne prelekcji w języku polskim i angielskim, udział w wieczornej Gali.

Koszt uczestnictwa w Forum przy rejestracji dokonanej do

Partner i wystawca lub firmy z branży:

* wszystkie ceny podane netto (+23%VAT)

Nasza AKADEMIA DOSKONAŁOŚCI uruchamia cykl specjalistycznych szkoleń z praktycznych zastosowań przemysłowych technologii mycia, suszenia i konserwacji części i komponentów. Seminaria szkoleniowe są organizowane przy współpracy z Instytutem Fraunhofera i będą się odbywać corocznie w przeddzień Forum. 

AKADEMIA DOSKONAŁOŚCI jest dostępna dla wszystkich. Każdy może się na nią zapisać i każdy uczestnik otrzyma odpowiedni CERTYFIKAT. Tematy mycia są stosunkowo złożone ale nikt nie musi być inżynierem, czy też uczęszczać na studia podyplomowe, ażeby je sobie przyswoić i w życiu zawodowym stosować.

Po zakończeniu Seminarium uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnych porad technicznych. Celem tych krótkich dyskusji na konkretny temat z mycia przemysłowego (po 10-20 minut), może być pozyskanie wskazówek i zaleceń przy rozwiazywaniu problemów, eliminacji błędów technologicznych i szukaniu rozwiązań (wcześniejsze umówienie spotkania jest zalecane).

Wymagana jest osobna rejestracja. Szczegóły pod: SEMINARIUM SZKOLENIOWE.
Spotkania prosimy umawiać poprzez kontakt z kf@industrial-cleaning-forum.com

Pobierz formularz

 

Wynajęcie stoiska promocyjnego

Aby wynająć stoisko promocyjne do ekspozycji materiałów i produktów należy pobrać zamówienie, wypełnić zamówienie wynajęcia stoiska i przesłać go do nas na adres mailowy wskazany w formularzu lub faksem. Jednocześnie informujemy, że procedura rejestracji ulega dopełnieniu dopiero w momencie dokonania opłaty. Podstawą do udziału w obsłudze stoiska jest przesłanie zgłoszenia udziału osoby.

Zgłoszenie obejmuje: stoisko standardowe o wymiarach 6 m², wyposażenie: krzesła, stół, kosz, oświetlenie i gniazdo 230V.

Koszt:

Pobierz formularz

 

Reklama

Reklama w katalogu konferencyjnym – profesjonalnie zredagowana i wydana dwujęzyczna publikacja (w języku polskim i angielskim ) zawierająca pismo przewodnie, plan konferencji,  informacje dotyczące branży, reklamy sponsorów. Katalog przekazywany jeat nie tylko uczestnikom ale także wszystkim aktualnym jak i potencjalnym partnerom, mediom, osobom związanym z wydarzeniem, sponsorom i zainteresowanym osobom, firmom i instytucjom. Nakład ok 500 sztuk.

Insert reklamowy –  materiał promocyjny zamawiającego przekazany organizatorowi Forum Mycia Przemysłowego do dystrybucji wśród uczestników np. ulotka reklamowa, katalog produktów firmy, płyta CD/DVD czy gadżet. Jest on umieszczany w materiałach konferencyjnych każdego z uczestników wydarzenia.

Pobierz formularz